Vakantiecoach tip #6

AH beach tip6

De weg voorwaarts!
Voor velen is de zomervakantie al voorbij danwel bijna voorbij. Zo’n vakantieperiode is uitermate geschikt om kritisch naar jezelf te kijken en daarmee vast te stellen waar wil ik vanaf nu heen en wat wil ik versterken. Het is dan ook de hoogste tijd om hetgeen je lastig valt van je af te schudden. Die zware last laat je achter je. Vooruit dan, nog één keer mag je er over zeuren, piepen, boos worden of huilen en dan zwaai je het gedag en ga je op weg naar een nieuwe episode.
Het is tijd om vooruit te blikken. Wat zijn jouw doelen richting het einde van het jaar? Zet je voornemens om in reële actiepunten zodat ze haalbaar zijn.

Deel dit bericht

Ontdek meer

Uncategorized

Vacature Jr. HR Business Partner

  (Junior) HR Business Partner                                  Wie zijn wij?All Human zoekt soms mee voor haar klanten! Gezien het een feestje is om bij onze klanten